| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Evžíčku, my budeme dělat novou kuchyň v létě, takže už to promýšlím docela dlouho :-). Ale u nás je to teda už nutnost, stará dosluhuje, máme ještě takovou tu retro plechovou, modro-bílou:-), ale sloužila dobře spoustu let...
Já začala tím, jaký mám prostor, co všechno tam chci mít...jestli mi vyhovuje seřazení pracovních ploch, sporáku, dřezu apod., nebo jestli chci něco jinak... Od začátku teda mám jasno, že bude bílá, se světlou "dřevěnou" deskou. Momentálně jsem ve fázi rozhodování, jestli hladká dvířka, nebo frézovaná s takovým tím rámečkem...Takže jsem zadala do googlu něco jako bílá kuchyně s dřevěnou deskou, nebo kuchyně v provensálském stylu apod...a projížděla všechny možné obrázky a odkazy a koukala, jak tam mají co udělané...dělám to tak vždycky, když něco doma vymýšlím a předělávám... A taky jsem si zkusila v plánovači Ikea udělat tu místnost, poskládat to nějak z těch jejich skříněk, abych měla aspoň trochu představu, jak to bude vypadat v prostoru...jako esteticky bych si v Ikea asi vybrala, ale chceme beze zbytku využít prostor, takže jsme zvolili variantu na míru...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.