| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Evžíček , vyraz do Teska, to rebeluje už nějaký týden a koupíš tam prakticky vše.

Za páskou je jen pár hraček. A podobně.

Blbý, že to oblečení se nedá zkusit.
Ale koupit jde už nějaký měsíc (spíš než týden).
A pokud se člověk domluvil, přes samoobslužku s hotovostí bez věrnostní karty koupil úplně vše, celou dobu.(několikrát jsem viděla zoufalé pány kupovat kde co v 6:40 v sobotu).

Co nám chybí.
Synovi se po 15letech rozpadá kancelářská židle u stolu. Jj je znát, že na ní sedí skoro 16h denně celý rok, něco se svařilo, ale prostě už má odslouženo. Nechci ,aby si ničil ty záda celý dny.

Nám to oblečení tolik nechybí. Podprsenek mám dost.

Dokonce jsem si na podzim, když bylo vše zavřené šla po Lidlu a koukla náhodou na jakési triko termo s dlouhým rukávem a velikost 154/168 je mi skvěle a tahám si ho na zahradu a cena výborná. ~t~ Pochybuju, že mají ty slečny tak dlouhé ruce.(i já mám dlouhé rukávy). tak ho nyní tahám pořád. Protože na mikinu to není a v tričku je mi zima, jak táhne ten ledový vítr.

Oblek, kluci mají podobnou postavu a výšku. Mají 3, tak doufám, že aspoň jeden mu bude- spíš dost dlouhé rukávy, než, že by byl tlustý to fakt není.
Vyjimka na kalhoty co tu čtu není i když možná sleví aspoň na didaktické testy, když se to neotevře.~t~

A potřebuju navštívit nějaký prodejny starého nábytku. A to počká až to bude tak to bude.

Matrace v posteli jsem měnila klukům v lednu.~;)

Myčku jsem si spravila sama před měsícem, koukla jsem se na net, koukla na videa, zjistila, že ty pidi dvířka na tabletu se dají zakoupit, vyrazila osobně do naší Elektry, tam mi ji objednali, za den přišla, přecvaklo se to a zase se zavírají. Veteránka jede 13let.~R^

Takže až otevřou nehrnu se nikam.

Jediný kam bych šla hned je Žitava. Po letech jsem koupila něco na praní v CR.
Tam bych zásoby doplnila hned. A na druhou stranu nám vše krásně vše dochází a nebude doma nic starého. A v létě holt to snad pustí a dojede se udělat nové zásoby.

A co mě mrzí je to, že když se to horšilo, pozavírali se přednostně okresy(a ostatní si courali kde chtěli) a nyní , když tu máme skoro nic, tak musíme čekat na zbytek republiky. Zavřela bych nám okres a pustila vše podle toho nového, aby k nám nejezdili od jinud.~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.