| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

A k těm piplačkám - bavilo mě třeba to písmo, přitom je to asi i náročnější než třeba šití nebo pletení, ale to není tak náročný na soustředění, je to mechanická práce. U pletení nebo šití v ruce prostě furt opakuješ stejný pohyby, dá se u toho dívat třeba na televizi, u kaligrafie nebo kreslení ne. Vyráběla jsem třeba vlastní dopisní papíry s takovým retro zdobením, složitý květinový vzory, rámečky, ozdobný písma podle vzorů z 19. století, dost mě bavilo překreslovat výpravný obrázky, jednou jsem pro ségry věřící spolužačku překreslila do památníku svatej obrázek anděla strážce, jak dohlíží na děti na lávce a ségra to chtěla z toho památníku vyříznout žiletkou a nechat si to, jak to bylo pěkný. ~;)
Ty stereotypní věci mi nejdou, nemám k tomu vztah, od dětství. Přijde mi to jako strašná nuda, dělat furt dokola jedno a to samý, zvlášť když to trvá moc dlouho. Mě stačí nějakou takovou věc udělat jednou, ověřit si, že to umím, podruhý už to dělat nepotřebuju.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.