| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Senedro, u nás tohle s oblečením nefunguje...protože on by byl schopný nosit to jedno triko klidně dva týdny, pokud by nebylo vyloženě od něčeho viditelně špinavé...takže když se chystám prát, tak halekám, že budu prát tmavé/světlé a jestli něco někdo má, tak ať mi to hodí do koupelny...a nebo je pro mě jednodušší, když jsem třeba dopoledne doma sama, tak ten barák oběhnu, seberu všude ručníky, utěrky a oblečení, co kde najdu a dám to prát...na tomhle zrovna moc nebazíruju, však on jednoho dne syn zjistí, kolik toho maminka doma dělala a že se to kupodivu neudělá samo~;)...jak se s tím pak popere, to už bude na něm~;). To spíš uvítám pomoc s jinými věcmi - ať třeba přehází kompost, nebo pomůže tátovi s výměnou kol na autě a tak...stejně když třeba peru, tak sbírám to ostatní prádlo, tak přiberu k tomu těch pár jeho kousků, to už mě nevytrhne... Stejně tak jako když dopoledne jsem sama doma a uklízím, tak když už luxuju ostatní místnosti, tak už přejedu i ten jeho minipokojíček, připadá mi to uhozené, těch 9 metrů vynechat a pak ho nahánět, ať si to jde uklidit sám... to jsou všechno věci, které už pro mě nejsou o tolik práce navíc, abych ho kvůli tomu uháněla...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.