| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No, mezi "baví" a "dělat dobrovolně" je pro mě teda ještě světelný rok ~t~

Domácí práce dělám dobrovolně, jako nedobrovolné cítím takové ty akutní úklidy, jako je sklenice spadlá ze stolu a střepy všude... a jsem v časovém presu a potřebuju jít dělat něco jiného, jenže tam střepy nemůžu nechat...

Ale jinak dělám domácí práce dobrovolně, protože vnímám svůj dům jako svého druhu výsadu, vážím si toho, že mám to štěstí ho mít, a věnuju určitou péči i domu, jakožto svému životnímu okolí, do kterého se i já sama promítám, jeho zařízení mě určitým způsobem reflektuje.

Baví mě - jakože doopravdy baví - většina prací na zahradě. Dotek půdy a rostlin je pro mě opravdu čirá radost a práce s tím spjaté nevnímám vlastně ani jako práci. Ve vnitřní domácnosti mě upřímně baví malování pokojů, věšení čerstvě vypraného prádla na venkovní sušák a drhnutí umyvadel citronovým cifem :) Ostatní tedy vysloveně zábavnými nesledávám, i když se i v jiných domácích pracech snažím najít příjemnou stránku :)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.