| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jo, seřezala jsem 12-letý dítě. Ve vzteku, latí. Když mi madam přitáhla asi v půl druhý v noci kdovíodkud a měl dojem, že ji budu vítat se slavobránou, jak je děsně dospělá, in a vůbec super. Protože jsem nechtěla, aby si zkazila život a někdy ve 12,5 roce z přemíry bujnosti nepřišla do jiného stavu. Protože tím bych nechala zkazit nejen život dítěti, ale podělala bych ho i sobě, protože bych se ke všem starostem, které jsem měla, musela starat ještě i to to malý dítě. A ono to zabralo. Když nezabraly domluvy, psycholog a moderní metody, sáhla jsem k těm poněkud zastaralým, leč účinným. Je mi jasný, že útlocitný dámy mi tady doporučí, že jsem surovec, že jsem zfackovala dítě (ono stačilo, když po nocích kšeftovali s drogama a kradenejma věcma, k čemuž si brali tahle telata pod 15 let, protože ta byla podle zákona nepotrestatelná) a že mě klidně pošlou do řiti nebo do severní Koreje. Až budete mít doma děti s bouřlivou pubertou, tak je hlavně vezměte na přednášku k psychológovi (kterej - pokud bude dostatečně moderní a in - tak vám vysvětlí, že jste nemoderní blbec a ať se mládí vydovádí, že. Protože on pak následky jejich činů neponese, na rozdíl do vás). A pokud vaše dítko při tom blbnutí sklouzne k drogám, tak se furt ubezpečujte, že je to dobrý, protože voni přece jen trochu experimentujou a musejí vyzkoušet kdejakou pitomost a že to mají pod kontrolou, že. Nám teda neskutečně pomohli policajti, chlapi přibližně v našem věku. Měli doma podobně starý děti a nechtěli, aby se tu rozšířila drogová scéna. Někde chytli informaci, že se tu dealujou drogy. Tak si podávali ta děcka jednoho po druhém, ohlásili to ve škole a vyšetřovalo se to. Nakonec se přišlo na to, že dcery spolužačka je fetka a drogová dealerka, ta teda vyletěla ze střední školy na to tata. Další kluk, taky feťák, skončil na odvykačce na Červeňáku, kde se léčili drogově závislí, nevyučil se a dost kradl, takže to vzal i přes kriminál a kde skončil, ví Pámbu. Zbytek rozprášili včas. Takže až bude mít Vaše dítě podobně bouřlivou pubertu, tak ho proboha nemlaťte, protože co kdyby z toho mělo náhodou ujímání a trauma na celej život, že. U nás naštěstí měli rozum jak policajti, tak škola, vzorně spolupracovali všichni rodiče, děcka se podařilo včas zastrašit, a kromě těch dvou, co už v tom bohužel i v tomto nízkém věku jeli naplno, se ta ostatní děcka podařilo uchránit.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.