| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jako hýčkání vnímám od muže třeba ten úklid blitíčka (taky mu navaluje, ale nikdy to nenechá na mne), nosí mi kytky (a někdy i jen tak ~;)), nosí mi dobrý kafe (i když se opotí nad jeho cenou), rád pro mne vymýšlí i šokující překvapení a zároveň mi ho často prozradí předem (protože ví, že mi překvapení nahání hrůzu), občas koupí lístky do divadla (i když on sám by si ho odpustil), vždycky hlídá, jestli se někde neděje něco, co by se mi líbilo a pak mi koupí lístky... Sleduje vydání nových knih a filmů mých oblíbených tvůrců... Zodpovědně studuje složení nápojů, aby náhodou nekoupil něco se sladidlem (protože mi nedělá dobře)... Prostě tisíc malých i větších věcí, jen aby mi udělal radost ~s~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.