| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Nijak jsem to zatím nestudovala, vyúčtování chodí jednou ročně v létě, ale myslím, že u nás to ani tak velký rozdíl nebude...vaříme denně teplé obědy i večeře, i když normálně chodíme do práce a do školy...já jsem i za běžných okolností některé všední dny doma a i mimo pandemii je manžel v poledne z práce doma, topení stahujeme, když jdeme pryč, ale to taky tím pádem rozdíl moc nebude...asi trochu to bude znát na elektřině, když jel synův PC, ale taky to nebude nic výrazného, jelikož stejně sotva přijde ze školy, tak PC zapíná a jede až do noci...a když jsem doma, tak ho mám dopoledne zapnutý já...u nás to ani za normální situace nebývá tak, že bychom všichni byli většinu dne pryč a přicházeli večer...tady vždycky nejmíň půl dne někdo je doma...jedině, když jsme byli fakt všichni doma, tu dobu, kdy bylo zavřené úplně všechno, ale to netrvalo tak dlouho...vždycky jsme někdo chodili do práce, nebo do školy...tak možná nějaké to spláchnutí WC navíc....na druhou stranu jsme asi celkem dost ušetřili, nejezdili jsme na výlety s nějakými placenými vstupy, na žádné kulturní akce, jarmarky, hrnčířské a vánoční trhy, nebo něco podobného, nebyly žádné exkurze od synova kroužku, ani návštěva cukrárny, nebo oběd v restauraci, neplatili jsme družinu, obědy, nic...kupovali jsme hlavně jídlo, ostatní věci minimálně, synovi dvakrát boty a jednou jsem doobjednávala nějaké oblečení, jinak jsme všichni se vším vystačili v pohodě. Takže u nás asi žádné zvýšené náklady moc nebudou...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.