| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

La pepo, doufám, že ještě si promluvíme, ale dnes už jsem toho nebyla schopna.
No právě, 20 let jsem byla dobrá, ve všem mi důvěřoval, zejména lékaře dětí nikdy nechtěl řešit, jeho zdravotní problém jsem mu pomohla bravurně zvládnout, domluvila ty nejlepší lékaře a funguje skvěle s jeho vážnou nemocí. Když jsem ho přece jen poslala s dětmi k lékaři, protože jsem nemohla sama, tak si stěžoval, jak ho to zatěžuje a jak si připadá jak blbec v ordinaci. A najednou chce určovat, jaké léky bude dcera brát? Její praktickou ani nikdy neviděl. Pohybuji se v oboru a celkově mezi lékaři hodně, vždycky to nechával na mě rád.
Jenže se prý "poradil" se švagrovou, která viděla několik psychiatrů při své práci v sociální oblasti a přišli jí divní. ~d~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.