| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kuličko, nic ve zlém. Ale až moc často čtu, jak je matka schopná a otec neschopný a nedá mi to položit si otázku, proč s tím neschopným otcem někdo zplodí dítě. I v přírodě si samička vybírá kvalitní geny. A předpokládám, že v dnešní době je většina dětí zplozena vědomě, tedy alespoň v určití bublině lidí.

Ona je otázka, zda není naše vnímání kvality poněkud pokřivené civilizací. Často tady čtu nářky od dospělých uživatelek nad tím, jaká byla matka špatná, všechno řídila a ovlivňovala a v dospělosti jí nemůžou přijít na jméno. A přitom se ji nejspíš jen snažila dobře vychovat a ovlivnit, tak jestli třeba není vhodné zatáhnout za brzdu. Možná ti otcové nejsou tak neschopní, jak se jeví z hlediska matky, jen více věcí nechávají na přirozeném běhu.

Co se týká léků na úzkost, byla bych radši u nasazení. Já mám takovou zkušenost s dcerou, lék č. 1 úzkost značně zvýšil, lék č. 2 vyvolal buď neustálý pláč nebo agresivitu, měla jsem strach nechat dceru se sourozencem, aby do něj nebodla nůž (přitom jinak naprosto neagresivní dítě), lék č. 3 vyvolal halucinace s křečemi. Pro mě to abylo až strašidelné, jak tyto léky dokáží ovlivnit mozek a nakonec se stejně vhodný lék nenašel a dítě bylo bez léčby. Naštěstí se to pak zlepšilo i tak.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.