| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Beat a ty jsi teda štíhlá, rozumím dobře? A asi jsi nikdy moc nepřibrala ....
Já taky odjakživa pohyb miluju, ale jak jsem začala se sedavou a stresuplnou prací, bývala jsem strašně unavená a do nějakého pohybu už se mi po práci nechtělo. Hodně se mnou zamávaly potom děti, často nemocné, bez hlídání, musela jsem být s nimi pořád doma - ta úleva, moct si v klidu dojít sama do obchodu!
No nějakou dobu jsem měla únavový syndrom a pár úrazů, co mne z pohybu vyřadily třeba na 2 roky, naposledy bohužel na 4 roky, naštěstí už mne nohy bolí čím dál méně a můžu zase skoro normálně chodit.
A s tím jídlem - je to pravda, když mám stres a depky a nehýbu se (úraz, děti nebo ta práce) mám pocit, že jsem pořád nedojedená, nebo mám tendenci se "odměňovat". Pak je mi každý pohyb spíš přítěží a cítím se po něm moc vyčerpaná.
Když je mi fyzicky dobře, zvládnu si hlídat lehčí a dietní jídlo (mám pořád problémy se žlučovými cestami bohužel), je mi pak lépe a do pohybu se mi chce a dělá mi dobře. Obvykle mi to vydrží pár týdnů, než zase přijde stres/úraz (ať můj nebo dětí) a je všechno v háji.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.