| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

jé, konečně téma pro mne ~t~
jakožto rozený kavárenský povaleč nesnáším sport, nerada se na něj i dívám, naprosto mě nezajímá... nikdy (ani jako dítě) jsem nechápala radost z pohybu, považovala jsem to za protimluv ~t~ bavilo mě chodit (to mi zůstalo), plavat (i to mám dodnes) a jezdit na kole, ale to byla spíš euforie z rychlosti, jinak prostě dopravní prostředek (ideálně k přepravě za vodou - plaváním, koupáním)... polovinu dětství jsem strávila na stromech nebo v lese s knížkou, na kole jsem akutně potřebovala nosič, abych na něj mohla cvaknout knížku, kdyby se tenkrát dělaly ty pěkné držáky na lahev, určitě bych v něm vozila smotaný paperback ~;)
jídlo se u nás řešilo vždycky, jsme prožraná rodina s mlsnýma hubama ~:-D
veškeré diety u mne naráží na to, že mě lákají, že místo 50 g sýra si můžu dát kilo papriky, jenže mně ten objem bohatě stačí, mně jde o uspokojení chutí - miluju degustační meníčka, miniporcičky ve spoustě chutí... a tak nedokážu nahradit smetanu ve vaření, to jídlo pak je bez chuti... než bych si odpustila chleba s máslem a dala si misku ovesných vloček, budu raději hlady... přejídám se zcela nárazově, obvykle na akcích, kde je hodně druhů jídla, prostě ochutnávám ~:-D jídlem nikdy nezajídám stres, smutek, vlastně se ani neodměňuju... ale patří k pohodě, k oslavám, k výjimečným příležitostem patří výjimečné jídlo...
nemám ve zvyku ujídat něco u televize, nechodím na druhou/třetí večeři... nejím chipsy, tyčinky, popcorn... ujídání mě láká někdy u práce na pc, nebo u čtení, to si pak dám pár oliv, balíček džiugas (tvrdý sýr) a malý balíček sušené šunky - jenže to sním za dopoledne, pak nemám na oběd hlad ani chuť a vydržím až do večeře (nebo to sním odpoledne a pak už nemám potřebu jíst) ~:-D
jo a kvůli nadváze se do mne nikdo nenaváží - to je asi "výhoda" toho, když to přesáhne mez lehké nadváhy ~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.