| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Neznam nikoho v mem veku 50+, kdo se hybe tolik co ja - teda krome rodinkarek, ale ty nepocitam, protože je neznam. Sportuju proto, ze me to bavi a kvůli udrzeni aspon naky kondice. 2-3x tyden beachvolejbal, 3x tydne 5 km behu (teda dost pomalého, ale chytre hodinky to vyhodnocuji jako beh ~:-D, tak co), hraju zavodne kuzelky, jezdim na kole a na bruslích, plavu... a stejne mam nadváhu.

Delam co se tyce pohybu toho opravdu hodne, když k tomu mam normalni 8hodinovou pracovni dobu a domu se dostanu nejdriv v 5, spis ještě později, tak když chci jit třeba občas do divadla nebo podnikat něco s rodinou, uz nemam cas toho delat vic. A taky se chci občas o vikendu v hnusnym počasí natáhnout s knížkou.

Vypadam uplne presne jako moje babicka, matka a teta, když byly v mem veku, kdybych se neovládala, tak mam 100 kilo. Sestra je cela tátova rodina, ma 46 kilo, sezere na co prijde, kotníky a zapesti (jedine me místo, kde není spek) ma polovicni nez ja. I kdybych zhubla 40 kilo, tak nebudu vypadat jako ona.

Nejvic se mi osvědčilo normalne snídat a obedvat a pak uz nejist nic, max. něco fakt malého po sportu (předtím nemuzu, to bych se pozvracela), ale to zas nemam hlad. Aspon ze vůbec nepiju alkohol, pac mi nechutna, zato jsem zavisla na mandlich v horke cokolade, ty si musim dávkovat 3 denne a pak pytlik schovat na nepristupne místo, neb jsem ho schopna sezrat cely. Syrovou zeleninu muzu jen omezene, protože mi nedela dobře na zlucnik.

Ale jsem stastna nestihla divka a manzelovi se libim, tak co. Ze nemam v 50 postavu dvacítky, jako Heidi Janku? Tak co, nemam, proc bych mela mit. Nejsem ani Veronika Zilkova, která říká, ze vpodstate cely dospely život hladovi, ani Helenka Vondrackova, která prijede z koncertu, napije se vody a jde spat, a co. Ja zas mam dobrou povahu ~t~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.