| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Cimbur,
ano, tys to explicitně nenapsala. Ale vyplývá to z diskuze samotné, vine se to skrz ni mnoho dní jako červená nit. ~;)
Fakt vám hubeným přijde divné, že to někteří tlustí mohou vnímat úkorně? Zvlášť když si tady přečtou, jak málo jedí oproti hubeným, co prostě měly štěstí na metabolismus?
Kupodivu, já odjakživa chodím hodně pěšky, dokonce mě to baví, cesty pod 10 minut jedu v MHD, jen když fakt hodně spěchám, normálně chodím i po schodech (doma do sedmého patra teda moc ne, ale v práci do druhého a mezi patry skutečně výtahem nepřejíždím), a druhé kupodivu, chodím dost rychle. Bohužel je to úplně k prdu. Viz to, co jsem psala o své mámě. Ta má pohybu násobně víc, žere možná míň a smůla, není štíhlá. Naštěstí sem nechodí, jak ji znám, tak by se zdravě nenasrala, ale rozplakalo by ji to, protože se tím trápí od mládí (a tehdy ještě aktivně sportovala).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.