| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Moniko, já mám děti 2 roky po sobě, ale i s dvěma jsem měla pohybu dost. Dokud byl syn mimino, posadila jsem dceru k němu do hlubokého kočárku a už jsme drandili. Já měla děti za sociku, tehdy se všude psali, že děti mají být co nejvíc venku na čerstvém vzduchu, nebyly žádné hernicky, ani mateřské kluby a na našem sídlišti nebyla tehdy ani pískoviště, jen binec ze stavby. Takže jsme chodili x kilometrů na dětské hřiště a pak zase zpátky. Dvakrát denně, dopoledne i odpoledne. A na hřišti jsem taky neseděla, ale litala za dětmi. Pohybu jsem měla spoustu. Až jsem začala chodit do práce, tak ho notně ubylo. Sedavé zaměstnání, po práci honem do školky, do družiny, na nákup, svačina, úkoly, pak rychle pofackovat domácnost, večeře, koupání, uspávání dětí a mdloby do postele. Nicméně i tak jsem zůstala štíhlá, jen kondice šla dolů.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.