| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Moji rodiče mi nechtěli dovolit skoro nic, protože "by z toho stejně nic nebylo" čímž mysleli že by.me to.mohlo přestat bavit a i kdyby mě to bavilo, stejně bych neměla šanci byt olympijskou vítězkou 😁 touto optikou fakt nema smysl, aby se člověk o něco snažil, do něčeho investoval čas a peníze a vůbec.
Moje dcery dělají sport pro nějž nemají předpoklady. Starší se.k němu dostala dosti klikatou cestou a je do něj zázrana, mladší ho začala dělat proto, že ho dělala sestra, a už se v něm také našla. U synu tuhle chybu nechci opakovat takže zatím.neguji požadavky na fotbal nebo hokej (na to prostě předpoklady nemají) ale vím, že pokud by tlačili na pilu, holt bych je nechala aby to zkusili. Není to jednoduché odhadnout ani kocirovat a smyslem je, aby se hýbali a ideálně se v tom sportu našli.
Co je horší že jedna moje dcera je celkem pohybové nenadana, ale.celkem.dric. druhá dcera je nadaná, ale.bez disciplíny i ochoty se snažit. Navíc má pocit, že všechno umí nejlíp, vsedě byla, všechno zná.... Synove jsou hodně šikovní, ale líni. Takže sladit povahové vlastnosti děti s pohybovým nadáním a ještě je udržet j vhodného sportu, to se podle mě povede málo.komu. mladší dcera se bude příští rok hlásit na náročné 8g, takže pokud se tam dostane, těžko bude zvládat ještě závodně sport. Ale proto ji nebudu už dnes ze sportu odhlasovat.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.