| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Nejsem si jist, zda dozorčí stanice je od toho, aby pomáhal na eskalátor maminkám s kočárky - invalidům ano. Dokonce snad dodnes je v předpisech, že kočárek musí vézt dvě osoby, jedna nad a druhá pod. Což je děs.

Průšvih je, že se stále zapomíná, že mezi osoby se sníženou pohyblivostí patří nejen invalidi, ale i maminky s kočárky. Za nás to bylo docela silné, byl jsem schopen se rafnou v obchodě, kde mi "klapky" na košík prohrábly kočárek, který jsem musel protlačit vedle "kolotoče", který dodatečně nainstalovali. Nebo pokud mi tvrdili, že kočárek má zůstat venku. Vyhrožoval jsem, že je udám na stavební odbor, že nedodržují příslušnou vyhlášku.

Jojo, kde ty časy jsou. Dneska se v krámu hádá syn a je schopen komunikovat z mobilu s ČOI, vedení sítě, nebo i ČZPI.

https://www.tzb-info.cz/2585-daniela-filipiova-uzivatelem-vyhlasky-o-uzivani-staveb-osobami-s-omezenou-schopnosti-pohybu-a-orientace-se-stane-kazdy-nejmene-jednou-za-zivot

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.