| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Romano,

můj prostřední syn dělá sport, který je pro něj absolutně nevhodný. Má celkem neobvyklou nemoc a jeho lékařka, která ho má v péči od cca 5 let nám tuto aktivitu nedoporučila.

Synek si v tom ale našel zálibu. My ho nijak nelimitujeme a samozřejmě jsme mu tento sport nepodsouvali. Našel si ho sám. ...a je v něm dobrej. Co závod, to medaile. Dře se sám a dobrovolně 5x v týdnu. Chodí na ranní tréninky od 6:00 hod.. Má to rád.

Paní doktorku vždycky oplachuje, když k ní přijedeme na konzultaci. Říká, že je mezi jejími pacienty rarita. Nezná nikoho, kdo by tento režim snášel. Ale jedná se o onemocnění, které zdaleka není probádané a synek má lehčí formu a v Evropě není žádný pacient s podobným profilem.

Nevím kam to synek dotáhne. On je velmi ambiciozní. Trénovat ale musí obezřetně a trochu jinak než zbytek týmu. Trenéři mu zatím nijak neulevují nebo nehledají pro něj jiný způsob trénování. Je mu 11, tak pokud něco nemůže vyloženě dělat, tak by ho nechali sedět v koutě. On sám si ale najde aktivitu jinou, kterou dělat může.

Jeho vada je viditelná a občas nevzhledná. Pro někoho jsem krkavčí matka, že dítě takhle tahám na trénink. Pokud je jeho stav horší, tak to spolu konzultujeme a spíš jsem to já, kdo mu řekne, že už by to fakt mohlo někoho položit a nebo mu to přijít nechutné, tak si dá pauzičku dva tři dni~t~.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.