| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Moniko, já se otevřeně přiznám, že péči o postižené dítě bych fakt nedala. Asi jsem moc racionální. Já třeba čekala, jak na mě po porodu přijde ta láska a to "nikomu to dítě nedám", ale onou houbelec. Prostě jsem si uvědomovala hlavně povinnosti, které mi tím nastávají, nějaká láska a ňuňání se nekonalo. Jenže já tu lásku nevyjadřuju slovy a ňuňáním, ale hlavně činy. Z lásky ti třeba ušiju hezké oblečení, které tehdy nebylo, a vyhraju si s tím a nikdo jiný to mít nebude. Když jsem asi 4-leté dceři ušila kalhoty, zeptala jsem se, jestli se jí líbí. "Nevíbí". "A proč?" "Neni na nich zilafa". Tak jsem jí na jednu nohavici naaplikovala žirafu a do huby jí vyšila kytičky. Pak už se jí gatě "víbily" a dítě bylo spokojené. prostě pro mě láska nebylo jen mazlení a nic, pro mě to bylo hlavně to, že udělám dítěti radost. I za cenu, že v noci nebudu spát (už jsem tu třeba psala, jak jsem v noci do 2:00 barvila vejce a ještě v noci je šla dát pod slepice do kurníku. Za tu dětskou radost, že o Velikonocích snášejí slepičky barevná vajíčka, mi to stálo. A můžu ti říct, že jsem z její radosti měla slzy v očích). A třeba můj táta lezl v mých asi 8 letech s nastrojeným stromečkem do 1.patra po žebříku, aby nám s bráchou ještě nevzal krásnou dětskou iluzi, že existuje hodný Ježíšek, který o Vánocích dětem naděluje dárky.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.