| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"Jádrem je, co mi kdysi říkal br. pastor, že je normální, pokud v rodině teče "energie" především "po srsti" od starších k mladším. Tj. od rodičů k dětem. Pokud se to někdy musí stát naopak, pak v míře nutné. My nesplácíme dluh rodičům, ale posíláme dál lásku dětem."

To je zvláštní, já to cítím, že dluh je v tu chvíli na obě strany - k dětem i rodičům, prarodičům. ~d~ Pomáhala jsem kdysi (tolik kolik bylo v mých silách) v péči o mou babičku s Alzheimerem. Když jsem plánovaně otěhotněla, setkalo se to v naší rodině s nevolí, protože potom nebudu tak k dispozici jako doposud. To se stalo poměrně brzy, protože po amniocentéze následoval rizikáč, a nemohla jsem tudíž babičku např. zvedat z vany. Babiččini dědicové majetku (má matka a strýc) byli oba toho názoru, že se mám zapojit hlavně já, až budu na mateřské, protože mě babička měla ráda.
Tyhle dohady a moje apely, ať si péči o babičku co nejvíce rozdělíme přiměřeným dílem (část já, část její děti, část služby, které poskytuje stát, část babiččin manžel), naši prapodivnou rodinu definitivně zabily. Už jsme spolu nikdy nedokázali normálně vycházet a všechno se zhroutilo. Starala jsem se já a babiččin manžel (musela jsem potlačit, že mě kdysi sexuálně napadl a naučit se s ním komunikovat/spolupracovat). Měla jsem hrůzu z toho, že to celé bude jenom na mě, že mi babičku jednou prostě přivezou a nikdo z rodiny mi nezvedne telefon. Život je boží.~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.