| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

mám mezi "řadovkáři" hodně známých a prakticky jedinou vhodnou variantou je, že musíš být otevřený člověk, který si ze svých sousedů udělá blízké přátele. Jinak se sežerete.
Jde o to, že kontakt je tam opravdu denní a velice blízký. Soukromí na zahradě nula, i když se nevidíte vždycky se min. slyšíte.
Kamarádka bydlí ve dvojdomku a občas jsem i zlitá hadicí když soused zalévá ~z~ a představovala jsem se mu "já jsem ta, co vedle pořád tak řve"
Když si to sedne je to výhoda velká, sousedka půjčí vše co doma chybí, koukne na děti když ti zvoní pošťák, pohlídá zbytek smečky, když s jednou rozseklou hlavou letíš na pohotovost a opačně, pak to funguje super, pokud chceš ovšem s rodiči na pergole řešit vaše dědictví bude to vědět i sousedka ~t~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.