| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"Mimochodem, do kdy jste jezdili na tobogánu?"

Tak na tobogánu jsem nejela nikdy ani jako dítě ...jednak si nedokážu představit dostat se do vody jakýmkoliv "neregulovatelným způsobem", tj. jinak než chůzí po dně či sestupem po schůdkách~t~ a taky nedávám uzavřené, malé prostory, tj. pokud by byl tobogán ve formě roury, do které musí člověk vlézt resp. si lehnout,tak se začnu dusit hned jak bych si tam lehla a než dojedu dolů, budu tuhá~;)~y~ Tobogán typu skluzavka, tj. neuzavřený - ne roura, by mi z tohoto pohledu nevadil, ale stejně bych měla hrůzu z té rychlosti a že do někoho narazím nebo spíš někdo do mě, bo bych určitě brzdila jak divá...takže tohle nikdy.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.