| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No, asi tak. Moji rodiče, brzy důchodci. Jsou rozvedení a každý měl prd. Majetek žádný nemají.
My máme ten byt a vlastní auto - ale jsme manželé a budujeme společně, navzájem se vykrejváme. Naše děti nikdy neposlouchají, že táta neposlal peníze, tak ti to nekoupím. O to se asi naše děti mají líp. Ale co si tak pamatuji, když jsem toužila mít např. džínovou budnu asi rok, tak pak jsem záhy zjistila, že jí má vlastně každý a proč bych měla vypadat úplné stějně jako všichni?! To samé s botama apod..

Mirkovlnku také nemáme neb já jí stejně jako TV či druhé auto považuji za zbytečnost. By the way nemám to druhé auto, tak jezdím do práce na kole nebo pěšky, tak že si udržuji slušné BMI~t~. ..pak se mi necche tahat domů těžké nákupy a nekupuju kraviny~t~.
Jak jedu do práce autem a spojím to s nákupem, tak jsem vždy o 2 tis. lehčí.

Určitě nakupuji míň volovin než naši nebo moje babička. Denně musí mít doma něco dobrého, sladkého pro děti, nakupují balené vody a tuny masa. Nebo neustále néjaké nové nádobí, deky a já nevím co. Když to má Jiřka a je to skvělý, tak to musím mít taky.
Teď mi máma vnucuje pořád nějaký super parní čistič co by mi zabral celou koupelnu, když ho budu chtít uklidit. Ale pro mne s dětma naprosto ideální. Jen to zapnu a mám vyluxováno i vytřeno.
...no, já po večeři zapřáhnu děti mám jich dost. Jeden nasládá myčku, druhý zamete a třetí vytře a ušetřila jsem 7 000,- CZK :-).



Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.