| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mám pocit, že žijeme tak nějak vpodstatě stejně před koronavirem, v době pandemie i teď.Kontakty žádné vpodstatě nemáme a neudržujeme, tam se nic nemění, se dvěma nejlepšími kamarádkami, které mám už 30 let od dob studií se vídám tak nějak jednou za rok, výjmečně 2x, ale spíše 1x už leta letoucí, takže to jsme zvládly i během pandemie, naopak k těm nejbližším seniorům z rodiny (máma, tchán) jezdíme každých 14 dní na víkend a to jsme konali po celou dobu i v době Covidu bez přerušení, do práce jsme chodili pořád, za sportem, do hospod nechodíme,nakupování mě nebaví a nákupáky nesnáším,takže jejich zavření mě bylo fuk, za kulturou bych ráda, ale taky na to nebývalo nikdy moc času takže vpodstatě taky minimálně i před Covidem, takže žádná velká změna...Co mě strašně štvalo, byly ty zbytečně dlouho zavřené školy a distanční výuka, to se teď ale vrátilo do starých kolejí a běží vše normálně jako dřív,na dovolené jsme byli loni tak, jak jsme měli naplánováno, snad to dopadne i letos...takže u nás vše při starém.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.