| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Občas hlídám tři najednou, a občas bývám vyplivaná z jednoho - dvouletý vnouček je živel, neposedí, pořád všechno zkoumá, navíc pokud řekne "hami", musí to být do půl minuty, to samé, pokud je unavený a chce spát - jak se prošvihne ten správný čas, je pak protivný a neuspatelný. I když často hlídáme s dcerou (jeho tetou) dvě, jsme z něj na odpis obě. A devítiletá manželova vnučka je z dětí, které vyžadují neustálou pozornost, neumí se zabavit sama, v jídle je vybíravá, najmenuje si x věcí, které by chtěla, ve finále nedojí ani jednu, nic ji dlouho nebaví, nejraději by jen koukala na televizi. Ta mladší bývala skvělá, ale začíná už chytat móresy od té starší, takže když je tu mám celý den a ony celou dobu na mě mluví jedna přes druhou, nervy mi taky dost tečou. Večer pak přijde manžel, 3 minuty si s nimi pohraje a řekne, jak jsou skvělé a samostatné ~a~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.