| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Romano z toho co kdo kde říká si nic nedělej, oni za tebe nemocné dítě řešit nebudou.

Mně zase říkali v optice, jak si můžu sundat respirátor při zkoušení brýlí a jak to nevadí. Pravda, oni měli nasazené pečlivě. Ale odmítla jsem, jen jsem si ho trochu na chviličku posunula níž, ale pořád byl na nose. Teď se chystám na stomatologickou kontrolu, už jsem očkovaná plně, tak to risknu, protože jsem dlouho nebyla a odkládat to nemá smysl, epidemiologická situace nebude na podzim v krátkém horizontu lepší, spíš čekám zhoršení. Bohužel nekontrolují jestli jsem očkovaná nebo mám negativní test, tak to nebudí důvěru, ale měnit zubaře fakt není snadné, to všichni víme. Tak aspoň snižuju riziko tím, že chci být ten den v ordinaci první pacient, podle toho jsme se objednala, říkám si, že tam nebude naprskáno ve vzduchu.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.