| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jsem takový věčný budovatel a rekonstruovatel. Teď mě čeká velká rekonstrukce a budování, budou v tom lítat dvě další kuchyňské linky, bude to asi moje desátá, jedenáctá kuchyň. Měla jsem kuchyně od různých dodavatelů, v různém provedení. Nejlepší byla z Ikea, ta vydržela všechno a dala se podle potřeby obměňovat. Měla jsem období kamene, různých vychytávek, ergonomického dřezu. Teď už na to kašlu. Chci obyčejnou pracovní desku, protože když se cokoliv potento, jakýkoliv trošku zručnější truhlář přijede a dá desku novou. ne jako u kamene, když se odštípl kousek, a čekala jsem půl roku, než se uráčí speciální opravář, a stejně je to ještě nějak tak divně vidět. A stejně ten kámen má jiný vlastnosti, než jsem od něj čekala. Šla jsem tedy do umělého kamene, k tomu přírodnímu jsem už vůbec nenašla vztah. Teď chci normální dřez, který se dá vyměnit snadno, myčku s univerzálními dvířky z výroby, protože není větší opruz, než po šesti letech měnit myčku a nemít dvířka. Jediný, co mě teď čeká za novinku, je varná deska s vestavěnou digestoří, a to jen že jsem se rozhodla změnit umístění desky a myčky - v té dosavadní úpravě mám myčku pod deskou tam, co nejčastěji v kuchyni stojím, a vadí mi, jak v tom vedru ještě hřeje.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.