| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Federika, no prave, kdyz Te to nebavi, tak vymenis, coz si nemuze dovolit kazdy....a neni to nabytek jako si porizovala moje prababicka pred 100 lety, ze ji mel vydrzet cely zivot a nakonec vydrzel jeste nam po 100 letech ve stodole na naradi ...uz jsme se tu dnes toho dotkli

clovek, co chce skrin na cely zivot, by si ji mel i ted objednat u truhlare a mela by byt z masivu....na chalupe dve takove skrine mame (je tam sikmina a bylo treba udelat skrine na miru) a je to uplne neco jineho materialem i provedenim nez IKEA

ale nic proti IKEE...mam od ni plny byt nabytku, protoze jsem si nechtela komplikovat zivot s truhlari, chtela jsem to mit rychle a jednoduse

akorat mne zklamalo, ze se mi roztrhala nejaka prosteradla a povleceni z IKEY...ja jsem do te doby byla zvykla na neznicitelne povleceni a prosteradla z davnych dob...na chalupe mame spousty povleceni s monogramem prababicky, to muselo byt prane tolikrat, ze to ani nedokazu odhadnout

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.