| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

TaJ, můj starší syn jezdí na tábory od 7let. Později praktikant, nyní dělá vedoucí.

A ten razí heslo:
Vždycky na 14dní. A do 10let poprvé. Ideálně v 7. (Jeho slova: pak už jsou ty děti většinou staré, nepřijímají tak dobře pravidla, jsou do puberty a prázdniny jsou zvyklé trávit jinak, že se jim tam už nikdy líbit nebude). Pozoroval to roky jako malý a 7let to pozoruje jako ten pečovatel.

Vysvětlení syna:
Protože první 4-5 dní si zvykáš na režim, jídlo, kamarády, které neznáš a hned jedeš domů, nemáš čas si to tam užít. Takže pokud je 14dní, tak ten zbytek tábor si to dítko užívá.

A zrovna ty popisuješ, jak syn potřebuje na vše čas, pro něj by ten tábor bylo potřeba jako kdysi ty tři týdny. Aby si v tom našel zalíbení.

A přiznám se, že já jsem zrovna z těch co poslala syna na tábor a neptala se ho moc. Jen jsem mu popsala, všechny možné zážitky co jsem na táborech zažila já. A tajně doufala, že to klapne. Jo klaplo to tak, že jsem po 14dnech nakládala ječící dítě, že tam chce ještě být.

A zrovna loni jsem prohlížela fotky, když mu bylo sedm stojí tam u zábradlí. A nyní když tam dva dělají vedoucí.~t~

A o víkendu se byl syn kouknout na tábor kam tyhle " děti" jezdili před 17 a víc lety. a jelikož mi tu Sopku kdysi někdo doporučil zde, že jeho děti nechtějí v 13letech jezdit jinam.
Tak těmhle co tam jezdili, znají i ten původní tábor, bude jim kolem 25-30lety a jezdili do Křeničné u Živohoště na Slapech. Hygiena to tam nedovolila už pořádat. Nechali to zchátrat. Velmi smutné fotky. Bylo vidět , že vzpomínek mají spoustu na to místo. A jako zázrakem tam v jakési místnosti přežila perníková chaloupka co vyráběli. ~n~ Včera jsem nad těma fotkama z toho místa skoro brečela, taková Pripjať v CR.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.