| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj, cítím sa tak hlúpo, že už ani neviem ako, kde to mám ventilovať ~d~
Stíha ma ... za ....
Korunu tomu nasadila aktovka. Obávám sa, že toto sa ešte nikdy nikomu nestalo (a asi ani nestane).
Pred 2 mesiacmi doniesol moj štvrták tašku zo školy. Naplnenú učebnicami (a bohviečím ešte, možno zdochnutou svačinou a i.). Jediné, čo si pamatám je, že som ju v rýchlosti NIEKAM strčila. Na dovody sa ma nepýtajte...
Dnes sa ma pýta syn, kde má tašku a ja NEVIEM! Prehľadali sme celý dom, šli sme aj do starého domu, do sklepa, do bývalého bytu a taška tam nie je ~n~. Fakt už nemám tip kde hľadať.
Kedysi ste mi tu pomohli s hľadaním strateného (zle odloženého) másla, ale toto je iný kaliber, bojím sa, že ani elitné detektivky z Rodiny sú na moju pošahanost prikrátke ~7~
O tašku ano takú nejde, už i tak potreboval novú, ale ten obsah v nej... Btw, ked už spomínam tašku, objednala som mu novú, tej istej značky ako predtým, len vačšiu. Teda, aspon som si to myslela. V skutočnosti som objednala presne tú istú, len iný dekor ~8~
A "mojim" deťom do školky som kúpila hokejové bránky. Zarazili ma vačšie otvory, ktorými preletí loptička a - ejha - ono je to bránka na futbal ~8~
Na hrniec som si kúpila pokrievku s nesprávnym priemerom (bola som si istá, že to mám v oku, né asi..)
Dcére som kúpila plastový koš, ktorý sa nevojde do police na šírku a na dlžku zas vyčuhuje von.
Obal na kvetináč som priniesla jeden primalý a druhý privelký.
Viem - nemám mať k dispozícii žiadne prachy, len na to najnutnejšie. Pri kúpe mlieka, másla, vajíčok a toaletného papiera snáď nič nepokazím.

Keby som sa len cítila jak debil, ale ja fakt asi som debil, to je na tom to najhoršie!
A aspoň keby som o tom takto verejne nepísala, alebo aspon keby som to takto nerozpisovala, stačila snáď opatrná otázka - "Nemáte tip, kam som dala tašku..?"
~;((~x~
Idem vonku, možno tam na niečo prídem a po návrate si rada prečítam Vaše tipy. A asi dám aj kritiku... Ale pošetrite ma, prosím, posledné dni mám psychicky slabšie obdobie, keď sa musím snažiť, aby som mala nejaké tešenia...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.