| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Konečně jsem se roztleskala a začínám plánovat.
Malá jednoduchá paneláková kuchyň (350 cm rovná pracovní deska plus kolmo u protější zdi modul s lednicí, troubou ve výši hrudníku a mikrovlnkou opticky oddělující obývací minikoutek a jídelnu).
Rozpočet 150 tisíc bez spotřebičů čili nemůžu si moc vymýšlet (žádná kamenná pracovní deska, žádný skleněný obklad ani servomotory ovládané skříně). V rámci rozpočtu chci co nejpraktičtější kuchyň. Zatím mám jasno v tom, že chci všude plnovýsuvy (žádné otevírací skříňky a lovení hrnců v dřepu), hladká dvířka v matu, hlubší granitový dřez.
Čím déle přemýšlím, tím bezradnější jsem. Bílá kuchyně je klasika a do malých prostor ideální, ale mám chuť na něco jiného. Líbí se mi mink barva, ale nejsem si jistá, jestli je to to pravé na spodní i horní skříňky. Jestli by nebylo lepší mít horní skříňky bílé a opticky tak zvednout strop. Nemůžu se rozhodnout ani o tom, jestli mít linku bezúchytkovou (frézované skosení hrany jako úchytku), nebo jestli úchyty ponechat (nesnáším otírání úchytek a takový ten "fujšlemíček" uchycující se okolo napojení úchytek na dvířka).
Horní skříňky mám teď poloprůsvitné - na jednu stranu to odlehčuje, na druhou stranu je skrz to vidět, co tam člověk má jak uspořádáno, a navíc se v předělu mezi dvířkem a výplní chytá prach.
Zmítám se mezi praktičností a estetičností. Bez úchytek je hladká linka taková sterilní, strohá. Úchytky ji oživí, ale zase je to prostor pro neustálé otírání.
Jsem na sebe naštvaná, že si neumím z fleku a během pár hodin (dokonce ani dní) vybrat, co vlastně chci a jak vše co nejlépe vyřešit. Třeba kuchyňský vál, který teď dlí v mezeře mezi lednicí a linkou, nebude v nové kuchyni kam dát.
Je tu ještě někdo, kdo se těšil na novou kuchyňskou linku, ale plánování ho nejen netěší, ale přímo rozčiluje?

Máte některá zkušenost s bezúchytkovou linkou a jste spokojené?
Máte některá horní skříňky v jiné barvě než spodní a jste spokojené?
Děkuju ~x~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.