| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Taky si neumím vybrat. Když jsem pomáhala s rekonstrukcí bytu našich, tak jsme vybraly s mamkou obklady, trvalo to několik dní a mnoho hodin. Už jsme to chtěly jít objednat a na poslední chvíli jsme zvolily úplně něco jiného a fakt to je pěkné. Čím víc možností, tím je to složitější, aspoň pro mě. To k té neschopnosti výběru. Úplně to chápu.

"Nemůžu se rozhodnout ani o tom, jestli mít linku bezúchytkovou (frézované skosení hrany jako úchytku), nebo jestli úchyty ponechat (nesnáším otírání úchytek a takový ten "fujšlemíček" uchycující se okolo napojení úchytek na dvířka)."

Myslím, že je to jasný - bez úchytek. Strohé to nebude. Nebo ty jsi typ, co na lince a nikde nic nemá? Nakonec kdybys moc chtěla, tak se tam po 5 letech třeba dají dovrtat, ne?

Máš v kuchyni okno, dost světla? Pak si dej mink, jinak radši bílou. Nebo aspoň horní skříňky světlé. Já vždy radši volím jednodušší a světlejší, když se nemohu rozhodnout. Potřebuji pocit světla, jinak mám blbou náladu. Třeba u švagrové, která má tmavý interiér, to na mě úplně padá. Kdybych tam měla bydlet, tak mám depresi a to nepřeháním. Ještě za slunečních dnů mi to tmavé tak nevadí, ale když je podzim bez slunce, tak mám problém.

Jo a ještě... plánování ještě jde, co nesu těžce já, je komunikace s těmi řemeslníky. Málokdy je to hladké a bez "no tady to jinak nešlo, tak jsme vám to vymysleli jinak (hůř)" nebo "takhle se to nedělá".

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.