| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ne, myslím, že já ne, tady už to dobu píšete " normandisti versus klackaři ", což mně, jako typickému normandistovi, připadá úplně mimo - nikdy jsem neměla špatné vztahy s těmi, které vy označujte jako klackaře. I když, možná úplně nevím, koho tím myslíte. Jestli moje spolužáky, kteří neměli vyhraněný zájem jako já, nebo ty holky, které byly drsnější a rády někomu , koho nesnášely, nacpaly hlavu do záchodu a spláchly.
Vlastně myslím, že je to jen taková vaše nějaká mentální konstrukce " klackaři ", jako vámi zvolený protipól děcek, která mají už od děství nějaké zažrané zájmy.
docela mi to připadá křivý, pobírat zájmy děcka až od druhého ( nebo nějaké dalšího ) stupně, kdy je najednou OK, že se zajímá hlavně o hmyz nebo ekologii. zatímco ti mladíš zájemci jsou jen pitomci normandisti. ale to je asi jen takový druh přístupu. Máš od mala zájem ? jsi divný normandista. Máš ho od 10 - 15 let ? pak jsi student oboru xxx a vyjdeme ti vstříc.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.