| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"Pokud někdo z pozice rodiče napsal protinázor, postupně se na něj sletěl kompletní učitelský sbor, který si potom vzájemně notoval, co to je na Rodině za blba, který tam "nemá co dělat".

Chodím sem 20 let a vždy jsem se snažila být nápomocná, když měl někdo z rodičů problém se školou. Měla jsem za to, že pohled z druhé strany může napomoct domluvě. Je mi líto, že to někoho tak strašně obtěžovalo.

Nějak si nevybavuju, že by Šuplík, CisloPi, Roya, Jena, Senedra, HelenaPa, Divá Bára, Martina, EvaMarie, Saša, Tante nebo Zufi dělaly z někoho "blba, který tu nemá co dělat". naopak si vybavuji otevřené útoky na Zufi a Kat, kterým to bylo nejen naznačováno, ale snad stokrát doslova napsáno. A i k dalším často mířilo něco peprného jen proto, že jsou to učitelky.

No, už budete mít klid. Moc nás tu nezbylo a já, když teď vím, tak už taky nebudu rušit.

Jen tedy škoda, že mi někdo zničil mou virtuální sborovnu, která měla sloužit nám, obtížnému hmyzu, k výměně zkušeností z různých škol. Za tím účelem jsem ji kdysi, dávno před FB, Dámou atd, nechávala založit. Ale překážely jsme evidentně i tam ~7~.

Je mi to líto a ještě jednou se omlouvám.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.