| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Proč ne? Nejsem zrovna srandista.

Vzhledem k tomu, že bylo psáno o kompletním učitelském sboru, týká se mě to. Leda bych do tohoto sboru neměla patřit, což nevím, jestli chci. Vlastně vím, že chci, vždycky jsem chtěla patřit aspoň někam a nebylo pro mě snadné se zapojit.

Je úplně jedno, jestli konkrétně ty Drbárnu pro učitelky navštěvuješ. Kdykoliv tam některá z nás učitelek založila téma, dřív nebo později nám někdo vpálil, že si pořád jen stěžujeme a že jsme vůbec blbky či něco podobného, když máme potřebu tu mít svoji diskuzi. Bez založení tématu si zase otázky nikdo nevšiml.
Dřív tu byla řada tematických diskuzí, Dvojčata, Vícečetky, diskuze podle věku i místa bydliště, a tam byla nějaká komunita, která se bavila, jak se jí zlíbilo, a nikdo tam neprudil a nedával najevo pohrdání nad obsahem. Paralelně s tím jela řada diskuzí, kam se chodilo bez ohledu na "příslušnost". Ale u učitelek to byl najednou problém. Všechno, co se tam napsalo, bylo potřeba nám omlátit o čenich. Proto když tu zazní výčitka, jak to tu učitelky všechno zkazily a že se furt píše jen o škole, tak jsem si dovolila připomenout, že jsme chtěly být v té sborovně zalezlé, ale ani to nebylo vhod.

No a k tomu poslednímu, nikam neodcházím, jen jsem se omluvila za obtěžování svou přítomností, protože vím, že se v tématech o škole hojně vyskytuju a neumím být zrovna stručná. O škole si povídám ráda. Vaření, uklízení, cestování ani covid mě nebaví, všude jinde už je dávno mrtvo.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.