| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Fakt ne, neuvědomuju si. Cca od 18 let pohybuju skoro výhradně v mužské společnosti. Ne, že bych si to tak vybrala kvůli tomu, ale zkrátka jsem šla na druhý konec republiky na školy, kde bylo shodou okolností daleko víc kluků než holek a pak jsem šla pracovat v oboru, kde je taky víc mužů než žen. Není to teda žádná diskriminace, obor těch škol a práce zkrátka táhne spíš mužské pohlaví než ženské.

No a ani náznak diskriminace tam nikdy nebyl. Nikdy jsem na škole neslyšela ani náznak, že se to pro holky nehodí. V práci ani náznak, že budu dělat pomocné práce za míň, zatímco Pepík, který je stejně zkušený, mi bude velet. Při přijímacím pohovoru ani náznak toho, že vadí, že mám dvě malé děti. O pár let později ani náznak toho, že mě nepovýší, protože možná ještě nějaké děti mít budu.

Jediné, co si vzpomínám bylo, že při teambuildingu mě automaticky posadili do kanoe dopředu a kolegu dozadu. To mě naštvalo a měla jsem k tématu genderu trochu řeči, tak jsme si to po pár kilometrech vyměnili a ukázalo se, že to neumím a to rozesazení nebylo genderové, ale o tom, že kolega je zkušený vodák. Byl to fakt trapnej trapas. ~:-D

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.