| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kdoví až kam se to táhne:-)

Když jsi u těch nových hadrů, tak moje máma má vzpomínku, kterak se její matka vypravila do Horažďovic koupit látku na šaty do tanečních, ale cestou si uvědomila, že je to pomíjivá radost a koupila holce radši látku na cejchy (aby aspoň měla věno, když už je taková nedomrlá a k ničemu).

Já si myslím, že některé matky prostě k těm dětem nepřilnou, nemůžou za to, neumí to, je to asi společenské tabu, co může být horšího než špatně snášet vlasní dítě, s tím se nikde nechlubíš.~d~

Já mám takový příběh nedaleko vchodu, neděje se tam nic nezákonného, matka dítě řádně vyživuje a dbá na to, aby bylo makavé a úspěšné ve škole. Ale neřekne o něm větu, aby ho nekritizovala, nečumákovala, dává mu tvrdý dril, vyřvává ho pro maličkosti~d~

Přitom sama o sobě je připravena každému pomoci, každému půjčit, každé zvíře adoptovat a starší dítě miluje.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.