| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

https://kazdydenscitatem.cz/wp-content/uploads/2016/06/citaty-prestan-se-snazit-delat-stastne.jpg Tašku s tímhle nápisem jsem teď dávala k narozeninám slečně, která má ke světu podobný postoj jako ty. Máte se dělat šťastnými navzájem, když už. Jsem ve vztahu už dost přes třicet let, naposledy jsem shodou okolností na svoji drahou polovičku ječela včera, když jsem se 7 minut před začátkem nebyla schopná připojit do Teams a on mi s úsměvem oznámil, že připojení blblo už dopoledne a nebyl schopný mi na první dobrou říct heslo k další wifi, kterou se synem o víkendu zprovozňovali, ani najít kabel. V podstatě ale šlo o moji volnočasovku, kterou on úplně nemusí a jsem dospělá a svéprávná a neměla jsem se s vnukem zapomenout tak dlouho, že jsem odkopávala boty v předsíni, zapínala noťas a hledala sluchátka chvilku před začátkem akce, kterou jsem měla moderovat. Jestli z toho má ujímání netuším, ale zbytek večera probíhal normálně - teda do okamžiku, než nám divočáci opět poryli zahradu, ale to je úplně jiná historka:-). Na druhou stranu ano, já jsem u nás asi ten dominantnější - i když možná spíš hlasitější, MM je typický býk, spoustu věcí skousne ale pak se zabejčí na nějaké hovadině, přes kterou nejede vlak. A nám se osvědčilo občas říct nahlas, že jeho neštvu já, ale moje potřeba být často obklopena lidmi, zvláště novými a mě neštve on, ale jeho představa "pracovního oblečení" - rozuměj hadry ani ne na úklid nebo benevolence vůči psům. Pokud si to, co nám vadí nevyříkáme a tak nějak "neslíbíme" že to zkusíme ne změnit, ale nezasahovat tím do prostoru druhého - já pořádám akce mimo dům, nebo když není doma, on když bude mít potřebu se při odpoledním šlofíku obložit psy to udělá v obýváku na kožené sedačce, která jde umýt, nikoli v posteli - tak o to častěji je doma dusno...Ono už (alespoň za mě) když člověk ví, že kvůli připojení neječím, protože si myslím že je vůl a může za to (i když to tak v tom okamžiku ventiluju, resp. mu nadávám, že kdy byl býval chtěl, myslel, konal, krize nemusela nastat) ale protože jsem ve stresu, že na mě bude čekat 12 lidí, asi se to líp druhé straně snáší.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.