| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

" prý to řeší právě proto, aby pak neměly větší problém jako "někdo", komu vůbec nedochází, že se to dá řešit, ale to by se právě muselo chtít. A celkově je irituje, že svoji tloušťku neřeším, i kdyby jenom řečmi v kanclu a předstíráním na obědě, že skoro nežeru. A že vlastně neví, kdy a proč jsem tak ztloustla, původně si myslely, že jsem vyžraná už od dětství."

Val, když ty máš asi smůlu na dokonalé krávy, zlatej skoro mužskej kolektiv, kterej formoval mě, to je o něčem zcela jiném ~d~

"Takže by byly radši, kdybych místo sebeironie brečela, ale to by mi zas říkaly, jak nemám jíst a co mám dělat a o to nestojím. Blbě je to tak i tak."

Val, podle některých směrů ty "polstry", tak kila navíc, jsou nezbytné, aby člověk snesl tlak a nárazy okolí~d~ Dodnes nevím, jak moc tihle odborníci mají/nemají pravdu. U mě to myslím pravda spíš byla.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.