| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mimochodem, vzpomněla jsem si, jak tu kdysi Lída psala, že pořídila dcerám nové a drahé lyže a sama měla lyže starší, protože ty jejich stály hodně peněz. No a dcery byly spokojené, ale pak jí ve frontě na lanovku řekli, že je vlastně Lída hrozně trapná, protože jezdí na něčem, co má už dvanáct let a je to na tom vidět. No a v tu chvíli jí došlo, že by se člověk neměl pro ty děti obětovat na úkor sebe, ale držet stejný standard pro všechny, protože ty děti tu oběť stejně neocení, ale berou to jako slabost, takže je to beztak zbytečný, protože se tím ve finálně ničemu a nikomu nepomůže. (Asi jsem tu historku nepodala úplně přesně, protože je to dávno, ale vyznění bylo tohle.)

Měla jsem tehdy jedno maličké dítě, ale dávalo mi to smysl a dodnes se tím celkově řídím nebo se aspoň snažím. Každé z našich dětí nás tedy stojí daleko víc než my dospělí, ale aspoň v tom viditelném standardu (věci) to držím. Možná i proto ty brigády, když chtějí něco významně luxusnějšího než používáme my.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.