| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Větře, můžeš si myslet, že jsem buldozer a zároveň mít romantickou představu, jak paní vlídně domluvíš, aby dítě nesledovala kamerou. Pěkný příběh do televizního seriálu.

Je to takové hlazení si svého ega, člověk cítí, že by měl něco udělat, takže sám sebe pasuje na kvalifikovaného mediátora a zachrání svět.

Ty víš, co člověk, jemuž vlastní nastavení dovolí sofistikovaně ovládat vlastní dítě (téměř dospělého člověka) udělá?

Jo a polepšení sousedi. Já to neznám z doslechu, ale z vlastního života. Rodina, kde byl dozor OSPODU, řezala kluky jako koně. Byla jsem s nimi na tykačku a velmi, velmi přátelsky jsem jim řekla svůj názor - u vína~;)(a to v situaci, kdy jsme si běžmě v rámci ulice sdělovali názory). Napřed dobrý, dobrý, pak jim to rozleželo, po 14 dnech za mnou přišli s oznámením "ty se nám nebudeš srát do rodiny" a 5 let se mnou nemluvili. Chlapci mezitím skončili jeden na drogách a druhý v krimu. (přes dozor státu)
Druhý méně dramatický příběh obsahuje soustavné hučení do sousedky, ať to dítě netejrá s houslema. Tam nebylo v podstatě co řešit na oficiální úrovni, ale to dítě bylo z těch houslí fakt zoufalé. No nepřestala nikdy, ještě dnes za příznivého počasí lze zaslechnout v ulici Dvořákovu Humoresku ve velmi tristním provedení~;)

Bez ohledu na to, co si o mně myslíš, musím znovu uvést, že tvé řešení je nebezpečné.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.