| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Čím dál tím víc mám chuť se odstřihnout, od všech zpráv, internetového on-line světa, debilin, které se kdesi vymýšlejí a pak musí dodržovat atd.

Mám chuť se uzavřít ve svém domě, ve své rodině, ve svém prostředí a vykašlat se na to, co se kolem děje.

Mám pocit, že už nerozumím vůbec ničemu... A to jsem jen přečetla prvních x zpráv na on-line webu... kombinace prezidenta v nemocnici s neznámým zdravotním stavem, hnusárnama v rámci předvolebního boje (aktuálně - VZP bude rozesílat brožurku o prevenci rakoviny s velkou fotkou Babiše a zrovna teď a vůbec to s volbama nesouvisí, že), Afghánistán, covid, mega-inflace, zadlužování státu a poslední předvolební rozdávání a další a další a další.

A vlastně - potřebuju něco z toho vědět, když mě to tak akorát štve a stejně s tím nemůžu nic dělat?

a ta neustálá kontrola ze všech stran - vybrala jsem si z vlastního účtu větší částku peněz (vlastních, legálně vydělaných a zdaněných) a banka mi napsala výzvu, že mám zdůvodnit, na co jsem to vybrala. No, co je jim, k...., do toho. Tak je třeba chci mít v trezoru, abych se nebála, že banka krachne. Při každém překročení hranic (plně očkovaná) mi pípne smska, že mě ministerstvo vyzývá, ať vyplním příjezdový formulář ... (no, s... na ně, nejsem schopná ho odeslat na méně než 5. pokus a ani si to nejde někde uložit předvyplněné pro příště, vždycky znovu a znovu, vč. čísla občanky atd.). Nakonec nás snad fakt budou chtít načipovat, aby měli plnou kontrolu, kde jsme, co děláme a proč to děláme, ne? Nejsou schopní napsat zákon, který má hlavu a patu, je bez chyb a fakt je potřebný, ale prudit a buzerovat, to by jim šlo. Dneska jsem se pokusila zajít na místní MÚ na dopravní odbor - no, úspěch se rovná snad výhře v loterii. Jako, že by se to dalo třeba pořešit on-line, no tak to teda ani omylem... (on-line objednání vypíšou jen pár termínů a ty jsou vždycky hned pryč a ne každý ví 3 týdny předem, že na ten úřad bude muset zajít, že...) Když chci vyplnit v práci návrh na vklad na katastr, musím se přihlásit přes mojeID. A zkusili jste někdy jako za firmu nebo za OSVČ odevzdat na sběrným dvoře k ekologické likvidaci vypotřebovaný toner z tiskárny??? (no, to nechtějte vědět, co za idiotský proces musíte podstoupit - sám místní chlap mi řekl, že jsem to prostě měla hodit do kontejneru a bylo by) - já nesmím legálně vlastním autem převézt jeden vypotřebovaný toner legálně na sběrný dvůr??. No, hlavně že máme vyhlášku, jak máme mít očíslovaný spisy, že... Všechno úmorný, urputný, protivný, zbytečný, byrokratický, buzerující.

Myslím, že kdyby nějaká politická strana si dala do volebního hesla: Necháme Vás žít - ani bych víc neřešila a hodila jí to, ať už by se jmenovala jakkoli.

No nic, jsem nějaká znechucená. Ono třeba bude zítra líp.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.