| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Deri, někdy mám podobné stavy. Tedy dost často. Když si přečtu zprávy na Novinkách, diskuze na Facebooku, říkám si, kam jsme to došli. Z lidí se pomalu ale jistě stávají dva nesmiřitelné tábory. Proč? Další velké negativum je moje práce. Vždycky mne celkem bavila, ale teď to začíná být dost neúnosné. Dělám na helpdesku celní deklarace mezinárodní pošty. Kompetentním činitelům je vše fuk, problémy se nezabývají, zákazníci jsou jim šumák. Do celního řízení dávají zásilky, které by tam neměly co dělat, lidi pak zbytečně platí poplatky. Zásilky s nesledovatelným trekem se ztrácejí a není šance je dohledat. Od 1. 7. je nová legislativa, která přinesla akorát tak chaos. Nabralo se mraky lidí, kteří se teď zas vyhazují. U některých se nedivím, dělají chyby, jsou schopní vyměřit 100 000 DPH. A zákazníkovi je řečeno, ať si zásilku převezme a následně reklamuje... Reklamací je spousta, lidi čekají od toho července na vyřízení. Teď jsem zrovna mluvila s paní, které není deklarant schopen vyřídit zásilku od začátku září. Nabíhá jí úložné a to, že to nemá vyřízené není její vina. Deklaranti neberou telefony, zásilky k vyřízení nechají třeba 14 dní válet bez povšimnutí. Průšvih je i ten systém IOSS, tedy jednotné daňové místo. Připadá mi, jako by ho deklaranti naprosto ignorovali. Takže opět reklamace, opět lidi čekají na vrácení peněz. Je toho spousta, co mne žere, ale nic s tím neudělám. Kolegyně radí oprostit se od toho, ale mně to nejde. V lednu nás přestěhovali do Štěrbohol, změnili pracovní dobu, takže trávím kolikrát hodinu a půl na cestě do práce. Kolony na Průmyslové, kolony u Spojovací, kolony od Harfy na Vysočanskou. Absolutně nevím, koho volit, celkem mne děsí, že po tom, co ANO provádělo za doby koronavirové má tolik procent. Za ty jejich nekonečné lockdowny, nouzové stavy a policajty na okreskách bych jim hlas nedala ani omylem. Piráti chrlí akorát tak Antibabiš program, SPOLU rovněž a ještě je to účelový slepenec s pro mne naprosto nestravitelnou TOPkou. Jo a když jsem četla rozhovor s Ferjenčíkem, proč mají jako jedinou udržitelnou zmrzlinu sorbet, tak mne přešla chuť je volit. Volný blok s SPD slibují konec covidové totality, ale hádám, že jsem ještě natolik příčetná, abych jim nedala hlas.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.