| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Monty,
už se tu někdo ptal o kousek výše, Ty si opravdu myslíš, že kdyby bylo 100% naočkované populace, že vše bude jako dřív?? Nebude ... to totiž vlastně nikdy nejde, aby všechno bylo jako dřív. Ale osobně myslím, že by to nebylo ani podobný. Vymyslela by se jiná kravina - třeba přeočkovávání po roce, jako na chřipku a pořád by se vyžadovala 90% proočkovanost, aby něco ...
smylem toho je rozštvat lidi proti sobě, aby neřešili zásadnější problémy než to, jestli je soused naočkovanej. Proč nestačí testování?
Ale to je pořád dokola.

mně to taky štve, co tu je. Cítím to někdy jako Dari. Ale snažím se "vážit" si toho, co mám. Já nejsem notorický cestovatel, přesto jsme v cizině letos 3x byli, autem.
Formuláře vyplňuju, je mi to jedno,s stejně všichni ví, kde jsme byli, kdyby to chtěli zjišťovat.

Když přijmu situaci, jaká je, i když blbá, žije se s tím o něco líp ~x~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.