| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Renko, děti s testováním ve smyslu samotného "nosošťouru" možná až tak problém nemají, ale v situaci, kdy se netestuje ve škole, ale děti testy potřebují pro téměř jakékoliv mimoškolní aktivity, vzniká organizační problém pro rodiče - kdy a jak dětem ty testy zajistit. V Praze je poměrně luxusní množství možností, ale stejně mě to rozčiluje, rezervovat věčně testy, počítat dny a pak přeci jen strávit nějaký čas ("ukradený" z práce nebo mého volného času) cestou na test, čekáním na výsledek (v případě ATG), cestou zpět. Plus vymýšlet, jak se tam dostane dítě, kde se sejdeme, nebo jestli pro něj pojedu ještě domů, což časovou ztrátu zvětší ... Včera volal známý, že nám nabízí na večer pro dceru lístky na koncert, ale že musí mít test. Rovnou jsem ho odmítla, aniž bych rozumněla, čí je to koncert, ale na test jdeme až dnes, aby "vydržel" na víkendový turnaj a fakt už jsem neměla morál na poslední chvíli něco měnit a přepočítávat. Prudí mě to opravdu dost! Dítě je tedy celkem v pohodě, to zase jo.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.