| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

L+2m - právě, že každý se tak nějak rozhoduje na základě zkušeností ze svého okolí...u nás v rodině (ani té širší) nikdo covid neměl, z okruhu kamarádů a známých pár lidí jo, ale co víme, tak jen jeden (stará paní) skončil v nemocnici, ostatní jen lehký průběh...nejsme proti očkování, ale zase nikdy neočkujeme kde co jenom proto, že nám to zrovna nabízí, syn má třeba z nepovinných očkování jen klíšťovku, jinak nic (žádné pneumokoky, rotaviry apod., on už nemá ani TBC). Ale pro očkování proti covidu jsme se nakonec rozhodli všichni proto, abychom případně zabránili tomu horšímu průběhu, nikdy jsem to nebrala jako něco, co mě před ním ochrání...a výhody z toho asi taky žádné extra nemáme, do zahraničí necestujeme a na jednorázové akce nemám problém s tím zajít si na test, ani syn s tím nikdy neměl problém... Reakci na očkování v naší rodině neměl prakticky nikdo, kromě mě, já jsem měla jeden den horečku a zimnici a pár dní únavu, pak už všechno ok...zbytek rodiny jen bolest ruky, jinak nic...
Jen takový pocit z posledních dní - všude čtu hlavně kritiku na neočkované....no a dneska jsme byli dopoledne se synem na 2.dávce, byli jsme tam úplně sami...připadali jsme si tam skoro nepatřičně...a ze svého okolí někdy občas cítím spíš nevraživost vůči nám právě kvůli tomu, že jsme se nechali všichni očkovat...u syna ve třídě není očkovaný kromě něj nikdo a nejspíš ani nebude...dokonce už se syn setkal s ostrou kritikou od jednoho spolužáka kvůli tomu, že je očkovaný...dotyčný očkovaný není a celá jeho rodina se taky očkovat nechce... Je miz toho trochu smutno, z té nevraživosti...každý máme nějaké svoje důvody pro to, co děláme, nebo neděláme...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.