| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Čistě nehypoteticky, protože mám doma bezmála 13letou dceru, spolu probíráme sex a moje rady v téhle sféře směřují hlavně k antikoncepční osvětě. Ráda bych jí předala model, který se mi osvědčil, tedy aby si v klidu dělala co potřebuje, byla nezávislá, nikomu nic neslibovala, dokud nenastane její potřeba se vázat a hlavně z toho neměla černý svědomí a jakmile si pak jednou pečlivě vybere, tak aby se té volby držela a o vztah pečovala a totéž vyžadovala od partnera. Tenhle model ostatně vštěpujeme i synovi. Myslím, že máme s dětmi velmi otevřenou komunikaci na jakákoli témata, takže i když má syn momentálně trochu zatemněný mozek novou láskou, tak je i tak přístupný tomu, co mu říkáme a snaží se tím řídit a o rady si sám říká. Ale já jsem taková ta matka, která s první láskou svého dítěte na první rande kupuje kondomy, protože se můžou hodit a lepší je mít v kapse pro všechny případy než je pak muset někde shánět nebo se obejít bez nich. Sice bych nebyla mladá babička, ale on by byl velmi mladý otec a o to nestojíme nikdo.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.