| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Voda a krajina - Cílek a kolektiv
Můj první les od Wohllebena

Koupili jsme totiž před lety 4tis m2, které vedle nás byly k prodeji, původně jsme nechtěli, ale majitelé pozemku vydírali, že tam začnou pást dobytek a náš plot, který je lehce na jejich pozemku, budeme muset vyšňupat~:( Tak jsme smlouvali o ceně, jejich první návrhy byly sedmiciferné~:-D
Po letech sekání trávy a rovnání terénu jsme se rozhodli, že plochu zalesníme - proto ta kniha Můj první les. Když jsme byla v Kudowa-Zdrój, uchvátil mě tamní velmi stinný park s hortenziemi, rododendrony, kapradím a dalšími stínomilkami. Něco takového chceme taky, oslovíme zahradní architektku. Tak chci mít nastudováno~d~ Manžela to taky chytlo~5~ Neskutečně mě to těší, moc se na tu práci těším. A v růžku toho pozemku chystám pískovcový velký slunovratový (rovnodennostní) kalendář~;)
Ráda bych nějaký vodní prvek, ale naše zahradní architektka terénní modelace nesnáší, zahradní rybníčky jsou prý akorát pro zlost~:-D a vůbec, moc o tom nechtěla slyšet už minule, takže ten Cílek "Voda a krajina" bude jen tak pro zajímavost~d~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.