| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kdyby se MM choval občas jako debil, tak jsem úplně štěstím bez sebe. U nás je to spíš tak 10 dní v roce, kdy se jako debil NECHOVÁ.
Navíc se to u něj zhoršuje vždycky když se blíží nějaká oslava narozenin, vánoce a tak.
Vánoce jsou lahůdka – od půlky listopadu se nervuje, jaká to bude děsná šichta to zvládnout. Tím myslí, že koupí mě naschvál co nejhnusnější, nejopelichanější a nejkřivější stromek, celý prosinec bude prudit s extra porcí jedu navrch a nakonec se bude chovat jako buran, až k nám přijdou na Štědrý den hosté. Já udělám to ostatní, s dětmi ten ubohej stromek plácneme nějak šikovně ke zdi, drátkama doplníme větve a pak ho nazdobíme, uklidíme a vyzdobíme byt, upečeme cukroví, nakoupím a zabalím dárky a připravím pohoštění na Štědrý den, kdy k nám zveme babičky a dědy a strýce a tety z obou stran, protože pohostit je všechny u nás je pro mě jednodušší, než všechny od rána do večera objíždět.
Pak všichni odejdou a on se zhroutí na gauč, že už má po všem. Já udělám večeři a pak děti rozdají dárky a naštěstí máme tolik dětí, že ta vánoční radost u nás není nijak hraná:)
No a protože MM nejspíš ví moc dobře, jak to s tím jeho chováním je, jeho dárky pro mě jsou jakýmsi výkupným – dostanu toho od něj opravdu hromady a na kačku nehledí, vlastně si kupuje odpustky. V tomhle to má tedy naopak, než jeho otec, ten tchyni nedá ani ň, řekne jí, že jí vlétě koupí týden v lázních a pak na to zapomene.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.