| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Valkýro,

co to udělat tak, že si uděláš na vánoce to, co se líbí tobě, co máš ráda a co tě baví. To rozhodně.

No a teď to ostatní. Vykašli se na to, co si myslí lidé, na kterých ti nezáleží. Mám pocit, že ti záleží na dceři. Tak zkus nějakou domluvu s ní. V klidu si s ní popovídej o tom, jak by si vánoce představovala ona. A když přijde s "požadavky", které tebe nebaví, tak jí na rovinu řekni, že tebe tohle nebaví nebo se ti to nelíbí, ale jestli to chce ona, ať to udělá nebo že to můžete dělat spolu.

Třeba: "Mně se líbí venkovní světla, tak je dám. Vevnitř svíčky mít nemusím, ale jestli se to líbí tobě, tak nám je někam dej."

"Mně se nechce nic péct, navíc bych moc žrala a radši bych už nechtěla přibírat. Ale jestli chceš, abychom něco měli, tak můžeme upéct něco společně." A dopředu si domluvíte den, můžete si k tomu pustit muziku, co se líbí vám oběma a při společné práci často dojde k neformálnímu pokecu. Prostě takové odpoledne mámy s dcerou.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.